Interplak Oral Irrigator

Interplak Oral Irrigator

Při mé poslední návštěvě zubního lékaře navrhl, abych dostal orální zavlažovač, který by mi pomohl udržet čisté zuby. Měl jsem jednu, ale nedávno se to rozbilo. Po trochu výzkumu jsem se usadil na rodinném systému Interplak. Přijel druhý den, takže tady je moje recenze.

Otevřel jsem krabici a byl opravdu překvapen, jak malá byla a jak malá byla nádrž. Zásobník je asi polovina velikosti mého starého Waterpiku - a vždy jsem potřeboval naplnit zásobník uprostřed čištění zubů, takže jsem nebyl optimistický o tom, jak dobře funguje můj nový model.

Naplnil jsem ho nahoře vodou a troškou ústní vody a nechal jsem to roztrhat. Podle instrukcí jsem se pohyboval z nízké na vysokou a zpět asi čtyřikrát, abych získal vodu tam, kde měla jít, a pak jsem ji nechal nahoře, protože se mi líbí spousta tlaku. Použil jsem normální adaptér, i když je dodáván s asi 4 dalšími adaptéry. Mohl bych příště zkusit hluboký irigátor, aby zjistil, zda je zřejmý rozdíl. K mému překvapení bylo v drobné nádrži spousta vody, aby vyčistilo všechny zuby a pak některé - nemusel jsem vůbec naplňovat. Proud vody byl jiný než můj poslední zavlažovač, zdálo se to mnohem víc než teplo. Našel jsem to potok příjemný.

Poslední zavlažovač, který jsem měl, byl také opravdu hlučný. Nikdy jsem to nechtěl použít, když moje lepší polovina už šla do postele, protože to bylo opravdu nahlas, takže jsem ji většinou užíval ráno spíše než večer nebo dvakrát denně. Tento nový zavlažovač je opravdu opravdu klidný! Nespustil jsem to, když spala, takže nemohu ověřit, že tato jednotka je dostatečně tichá, aby ji mohla používat pozdě v noci, ale myslím, že je to zhruba půl hlasitý jako můj poslední model.

stomatologicke potreby