Invisalign - Co můžete očekávat od zubaře

Invisalign - Co můžete očekávat od zubaře

Pokud máte špatně zarovnaný zub, existuje několik možností oprav. Pokud váš zubař navrhl kovové šle, nezapomeňte. Existují lepší alternativy k kovovým ramenům. Jednou z takových alternativ je Invisalign nebo neviditelné zarovnávací zarážky. Jsou vyrobeny z čirého plastu a nejsou viditelné zvnějšku. Ve skutečnosti nikdo nebude vědět, že máte na sobě šlepy - pokud jim to neřeknete! Invisalign rovnátka jsou novým vývojem v oblasti zubního lékařství. Tyto mohou být použity k nápravě mnoha zubních problémů, jako jsou přeplněné zuby, mezery, nesouosy, přes kousnutí, pod kousnutí a zkřížené kousnutí. Ty mohou být použity ve všech věkových skupinách, včetně malých dětí. Jsou velmi výhodné a účinnou možností, jak opravit nesrovnalosti zubů.

Neviditelné šlepy jsou velmi bezpečné. Nemají žádné vedlejší účinky a jsou také esteticky příjemné. Ve srovnání s tradičními kovovými rameny jsou vždy lepšími možnostmi. Jsou vyrobeny z průhledného plastu a nejsou tak viditelné zvnějšku. Oni jsou také mnohem pohodlnější na nosení. Vzhledem k těmto výhodám se mnozí lidé rozhodují pro vložky Invisalign namísto kovových příchytků.

Styky Invisalign se umístí po simulaci výsledků postupu pomocí 3-D zobrazovacího systému. Z tohoto důvodu poskytují velmi dobré výsledky. Jak se budou zuby starat o dokončení postupu, lze předem předpovědět. Příchytky jsou aplikovány jeden po druhém na zuby, dokud není úplné odstranění špatné polohy. Celý postup může trvat až jeden rok v závislosti na rozsahu nesouososti.

Jednou z hlavních výhod neviditelných příchytků je, že je lze kdykoli odstranit. To je něco, co není možné s tradičními kovovými příchytkami. Mohou být odstraněny při jídle nebo hraní. Navíc jsou také mnohem jednodušší k čištění.

Šňůry Invisalign jsou velmi oblíbené, zejména u mladistvých. Mohou být také používány s malými dětmi, protože jsou velmi bezpečné. Mohou být snadno odstraněny, kdykoli to bude nutné, a děti se tak mohou účastnit různých činností a společenských funkcí, aniž by se musely cítit méněcenné. Pokud se zamýšlíte dostat příchytky Invisalign, můžete začít tím, že kontaktujete svého zubaře a vyhodnotíte všechny možnosti, které vám budou k dispozici.

stomatologicke potreby