Jednoduché kroky k instalaci LED pasik

Jednoduché kroky k instalaci LED pasik

Podniky a domácnosti by měly využívat výhody a účinnost, které nabízejí řešení LED. Instalace LED může být provedena na dočasné účely, jako je tomu v případě svátečních světelných odboček jako trvalé řešení osvětlení pro podnikové značky, displeje, osvětlení úkolů atd. musí. Škála různých barevných možností také umožňuje různé projekty zdobení.

led pasy všestrannost

Obecně se LED světelné pásy také obecně označují jako pásky nebo pásky. LED dioda je připojena k délce těchto pásů. To může být spojované určitých místech střihu do libovolné délky budete potřebovat. Podklad je univerzální a dá se použít na rovných hranách a obloucích. Navíc tenká povaha umožňuje dokonalé ukrytí pro vitríny, zapuštěné a jemné nastavení osvětlení.

lepící podložka

Standardní LED osvětlení je dodáváno s lepicí páskou, která je oboustranná. Tyto adhezní části mohou být umístěny na zadní straně každého světelného proužku pro snadnou instalaci a vyhýbání se jiným nelehkým lepicím režimem. Níže je uveden rychlý krok za krokem, který ilustruje, jak je to bezstarostné namontovat LED pásy na vlastní pěst.

umístění

Začněte tím, že určíte, kde konkrétně plánujete montáž LED světelných pásků pro dosažení požadovaného efektu. Jak již bylo zmíněno LED pásky jsou snadno a rychle nainstalovat, ale to by bylo nejlepší, pokud máte nastaveno místo na mysli, spíše než neustále pohybující se vaše instalace, protože by to mohlo vést k chaotický proces. Pokud máte pochybnosti, jednoduše umístěte pásek, aniž jste ho nejprve přilepili na místo. Potom otestujte, jak světlo dopadá a zvětšuje plochu několikanásobným přemístěním pásu.

opatření

Mnozí lidé jsou líní a raději pracují jednoduchým "pozorováním" prostoru nebo části, kde se má pás namontovat. Aby se zabránilo nutnosti opakovat celý proces připojování pásu, protože je na nesprávném místě nebo je pokřivený, atd. To vám umožní určit, kde správně nainstalovat pás a kolik pásu budete potřebovat. Jakmile znáte přesnou délku povrchu, můžete nyní použít měření na pásce a podle toho i řezat.

opakovaná kontrola

To není na škodu být trochu perfekcionista. Vždy zkontrolujte své měření, abyste zajistili správné stříhání pásů. Pravidlem je, že byste měli dělat jen škrty na určitých stříhacích značkách, které se nacházejí na pásce.

povrch

Povrch, na kterém pracujete, musí být čistý a suchý. To není možné dostatečně zatížit, protože povrch, který má špínu a špínu nebo je vlhký, může ovlivnit přilnavost pásky. Jakmile jste připraven k instalaci, jednoduše odlepte podložku. Pásku LED zatlačte pevně do určené polohy.

led pásky moc

V neposlední řadě připojte LED ke zdroji napájení. Může to být buď standardní kabel nebo LED ovladač. Zapněte světla a máte nainstalovanou instalaci!

LED žárovky Vs CFL 27.04.2019
Jednoduché kroky k instalaci LED pasik 27.04.2019
Jak získat peníze! 23.04.2019
Nástroje na sádrokartonové desky: Dokončování dokončených sadbových dílů bylo jednodušší 23.04.2019
Najít to tajné bojové umění Kung Fu Technique! 21.04.2019
Výstavy a festivaly v Rádžasthánu - odemčení dědictví 21.04.2019
Chování psů - tipy na to, jak se vyrovnat se špatným chováním psů 21.04.2019
Diamond jubilejní ohňostroj 21.04.2019
Disney World Passes - dělat Disney World Cenově dostupný 21.04.2019
Invisalign - Co můžete očekávat od zubaře 21.04.2019
Interplak Oral Irrigator 21.04.2019
Informace o přírodní ústní vodě 21.04.2019
Informace o kořenových kanálech 21.04.2019
Psí trénink - jak pomoci psovi, který se bojí bouřky 21.04.2019
LEED Generální dodavatelé Vezměte vedení 21.04.2019
Velké maso a specialita jídla 21.04.2019
Disney World Parade a Fireworks Tipy pro prohlížení 21.04.2019
Jsou svatební prsteny na svatém seznamu úkolů? 21.04.2019